Skip to main content

Son Yazılar

How to Control Someone Else’s Arm with Your Brain

(Bu içerik İngilizce dilindedir. Yazıyı Türkçe olarak okumak isterseniz lütfen buraya tıklayın ve Türkçe çevirisini blogumda okuyun.) The brain is an amazing and complex organ. And while many people are fascinated by the brain, they can’t really tell you that much about the properties about how the brain works because we don’t teach neuroscience in schools.

Başkasının Kolunu Kendi Beyninizle Nasıl Hareket Ettirebilirsiniz?

This article is in Turkish. If you want read this in English, please click here and read it. Beyin hayret verici ve karmaşık bir organdır. İnsanların çoğu beyin konusunda büyülenmiş olsa da, size beynin çalışma prensipleri hakkında pek bir şey söyleyemezler çünkü okullarda sinirbilim öğretmiyoruz.

Intersting and Funny Chracter Designs!

Sung Jae Kim a character designer. He is designing very cool characters! He designed the famous leaders on the cake! Yes, cake! Adolf Hitler

Rosa de Jong: Micro Matter.

Rosa de Jong creating a micro world. She is designing the very small and sweet things. She is an Art Director and Dutch. They are creative!

Geometric Reflections by Victoria Siemer

Victoria Siemer is a Graphic Designer in USA. She is designing very cool abstract things. Start music below before the images..

Very Realistic And Amazing Portraits by Elena Sai

Elena Sai is an Ukrainian digital artist. She is making hyper realistic portraits! OMG! They are amazing.

The Animation.

9 designers have done a great project come together. Different “Animation”!  

Lenovo A3500H Tablete Arama Özelliği Eklemek (AH350HV Yapmak)

Benimde bir tane sahip olduğum ve kendisinden gayet memnuniyet duyduğum fakat Lenovo’nun her özelliği koyup biraz daha para kasmak için arama özelliğini ayrı bir versiyonuna eklediği bir tabletim var. Modeli A3500H. Lenovo, simkart destekleyen bu sayede sms gönderip 3G internet kullanma imkanı olan bu modele arama özelliğini eklememiş. A3500HV modelinde ise bu özelliklere ek bir […]

Susmak İstiyorum

Susmak istiyorum. Çok fena susmak. Öyle susmalıyım ki, yerin kulakları titremeli. Bir çığlık yükselmeli sessizliğin ağzından. Susmak istiyorum! Ben susayım, konuşsun gönül feryatlarım Doğuştan sağır hücreler duysun sessizliğimi. Susmak, Çığlık çığlığa susmak istiyorum. Bir dağın zirvesinde yankılanır gibi Bir çölün kumları kadar susmak. Yıldızları korkutacak kadar sessiz Ağıtlar kadar gür. Susmak istiyorum. Penceremin dibindeki kuşları […]

Biliyorum

Biliyorum, Yorgun düştüğünü. Havaların seni üşüttüğünü biliyorum. Güneş pervasızca vursa bile yüzüne. Kader, kısmet deyip sorana Geceleri yastık ıslattığını, biliyorum. Her şeyi bildiğimi, Çektiğin her acıdan fazlasını çektiğimi bildiğini, Biliyorum.